اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرداری سمنان در ۱۴۰۰

  • ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • ۴۸۲ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان اظهار داشت:

اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرداری سمنان در ۱۴۰۰

اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرداری سمنان در سال جدید با حضور معاونین شهرداری و مدیریت محترم ستاد اقامه نماز استان و همچنین اعضای شورای اقامه نماز شهرداری سمنان در سالن جلسات شهید بابایی شهرداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان اظهار داشت که بیش از ۹۵ درصد از برنامه های ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در سال ۹۹ عملیاتی شده است و در سال گذشته بیش از ۱۰ عنوان مسابقه فرهنگی در قالب مسابقات کتابخوانی ، شعر، انشاء، اذان و اقامه ، دلنوشته، نماز و انقلاب اسلامی ، خاطره نویسی و همچنین تقدیر از خادمان و فعالان نماز انجام شده که در مجموع ۶۴۵ شرکت نموده اند که به ۶۰ نفر از برندگان جوایزی به رسم یادبود اهداء شده است. لازم بذکر است از آندسته از فرزندان کارکنانی که در سال ۹۹به سن تکلیف رسیده بودند نیز به رسم یادبود هدایایی اهداء شده است.

در این جلسه حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان ضمن تبریک سال نو و آرزوی خرسندی و سلامتی برای کارکنان زحمتکش شهرداری سمنان افزود: شهرداری نقش اول را در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مجامع شهری دارد.

وی ادامه داد: همچنین پتانسیل بالای دستگاه شهرداری که کارکنان و کارمندان زیادی را در برگرفته است فرصتی است برای خانواده های این کارکنان تا بتوان کارگاه های آموزشی و فرهنگی نماز را در سطوح مختلف عنوان کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در ارتباط با بهره گیری از قدرت کلامی،قلمی،مالی در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز با عنایت به ظرفیت والای شهرداری در امور فرهنگی،تبلیغی نماز در مجامع عمومی، سخن گفتند.

مشاور استاندار سمنان خاطرنشان کرد: برجسته ترین مصداق عبادت، نماز است و همه انبیاء و امامان معصوم اصلی ترین رسالتشان نماز بود.

وی عنوان کرد: وقتی به زیارت ائمه اطهار علیهم السلام و شهدا می رویم مهمترین چیزی که راجع به آنها می گوییم، اقامه نماز است و این صرفا به ائمه و شهدا اختصاص ندارد و یک انسان موفق کسی است که در جوانی و هر شغلی که هست، عنوان اقامه کننده نماز داشته باشد و این مدال بسیار بزرگی است.

و در پایان جلسه تجلیل از خادمین و فعالین نماز در شهرداری سمنان توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان صورت پذیرفت.

#ستاد_اقامه_نماز_شهرداری_سمنان
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین‌_الملل
#شهرداری_سمنان