اهدا جوایز به برندگان مسابقات فرهنگی بانوان

  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۷۶۸ بازدید

در مراسمی با حضور شهردار ؛

اهدا جوایز به برندگان مسابقات فرهنگی بانوان

در مراسمی با حضور شهردار اهدا جوایز به برندگان مسابقات نیمه شعبان صورت می‌گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: در ماه پر فضیلت شعبان و همزمان با میلاد امام عصر (عج الله) سه مسابقه فرهنگی برگزار و مورد استقبال بانوان و کودکان شهر اخلاق قرار گرفت.

سمیه قاسمی افزود: در مسابقه منتظران ظهور بیش از ۲۰۰ بانوی شهر شرکت کردند که در نهایت حانیه دربندی، شمیم ضمیری و معصومه شیوایی به قید قرعه برنده اعلام شدند.

وی در ادامه بیان کرد؛ در مسابقه دوم که با عنوان «در خانه برای امام زمانمان جشن میگیریم» بانوان تصاویر کیک های تولد امام زمان و تزئینات و جشن های خانگی خود را ارسال کردند که در نهایت مریم روحانی ، شهین کلانی و ماهرخ ابوسعیدی منتخب شدند.

به گفته قاسمی در مسابقه دیگری هم که ویژه کودکان شهر برگزار شد خانواده ها دکلمه، شعر، سرود و برگزاری جشن توسط کودکانشان را تصویر برداری کرده و ارسال کردند که در نهایت با نظر مساعد شهردار محترم و در راستای تشویق و ترغیب کودکان به محبت و ادای احترام به امام عصر همه گروه های کودک شرکت کننده به عنوان برنده اعلام شدند.

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: زهرا عرب، ثنا احسان جو، راحیل طاهریان، ملیکا فهیم زاده، فاطمه صداقت، امیر مهدی علی بابایی، یوسف رستمیان، سهیلا محمودی، امیر علی جاوید پور، امیرمهدی الله رسانی، شروین عبدوس، ریحانه السادات شریعت زاده، سبحان ذوالفقاری و محبوبه شایسته نیا، ۱۴ کودک شرکت کننده در این مسابقه هستند که همگی جوایزی دریافت خواهند کرد.

قاسمی خاطرنشان کرد: برندگان هر سه مسابقه روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت در مراسمی با حضور شهردار سمنان هدایای خود را دریافت خواهند کرد.

این مسابقات به همت امور بانوان شهرداری سمنان برگزار شد و طی سال ادامه خواهد یافت.