اهتمام مدیریت شهری سمنان در هم‌افزایی با پلیس

  • ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • ۳۹۷ بازدید

رئیس شورای شهرستان سمنان مطرح کرد :

اهتمام مدیریت شهری سمنان در هم‌افزایی با پلیس

رئیس شورای شهرستان سمنان در دیدار با فرماندهان پلیس راهور و راه استان سمنان ، از اهتمام مدیریت شهری سمنان در تعامل بیشتر با پلیس خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با هدف ارج نهادن به زحمات و مجاهدت های پرسنل تلاشگر نیروی انتظامی ،پلیس راهور و راه ، حسین موسوی رییس شورای شهرستان سمنان با اتفاق علیرضا شربتدار سرپرست شهرداری سمنان و برخی از مدیران شهری به دیدار فرمانده های پلیس راهور و راه استان رفتند. در این دیدار موسوی ، ضمن تبریک ایام ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی با اشاره به تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی در تامین امنیت و نظم درون شهری و برون شهری و با تقدیر از این زحمات شبانه روزی ، اظهار امیدواری کرد با همسویی بیشتر شهرداری و پلیس ، بتوان خدمات ارزنده ایی را برای شهروندان شهر اخلاق رقم زد .

موسوی با اشاره به لزوم تعامل بیشتر مدیریت شهری با پلیس گفت : همسو بودن مسیر شهرداری و پلیس در حل مشکلات شهری، بیان معضلات، ارائه راهکارها و نظر جستن از کارشناسان برای داشتن شهری عاری از مشکلات و انجام اقدامات موثر در کاهش خطرات و تصادفات امری ضروری است.

روسای پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان و پلیس راه استان نیز در این دیدار بر تعامل بیشتر دو ارگان در راستای مسائل شهر و شهروندی تاکید کردند .