اهتمام شهرداری سمنان برای بهره برداری کامل پارک موزه دفاع مقدس

  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۱۹ بازدید

شهردار سمنان عنوان کرد :

اهتمام شهرداری سمنان برای بهره برداری کامل پارک موزه دفاع مقدس

شهردار سمنان گفت : یکی از برنامه های مهم شهرداری سمنان در سال آینده تکمیل مرکز فرهنگی و پارک موزه دفاع مقدس است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در حاشیه نشست مشترک با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان و در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت : به گفته مقام معظم رهبری فضیلت حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و حماسه‌سازان ، هم‌سنگ شهادت است و به همین خاطر در راستای پاسداشت فداکاری های رزمندگان و جانفشانی های شهدا و تکمیل مجموعه پارک موزه دفاع مقدس ، معاونت عمرانی، حوزه فرهنگی، سازمان سیما ، منظر و دیگر بخش‌های شهرداری همکاری لازم را دارند .

مرتضی نژاد احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس را در سمنان اقدامی ارزشمند خواند و گفت : یکی از برنامه های مهم شهرداری سمنان در سال آینده تکمیل این پروژه فرهنگی است .

وی از اهتمام شهرداری سمنان برای بهره برداری کامل مجموعه فرهنگی پارک موزه دفاع مقدس خبر داد و اظهار داشت : در بودجه سال آینده ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای این منظور پیش بینی شده که امیدواریم با بهره برداری از این پارک موزه، بتوان قدردان زحمات رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس بود.

شهردار سمنان در پایان از برنامه درختکاری در روز ۱۴ اسفند در بلوار منتهی به پارک موزه که به نام دفاع مقدس نیز نامگذاری شده است خبر داد که به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و با حضور استاندار سمنان و دیگر مقامات استانی و شهرستانی برگزار می شود .