انالله و انا الیه راجعون

  • ۱۷ دی ۱۳۹۸
  • ۴۶۸ بازدید

پیام تسلیت فرزندان شاهد و ایثارگر شهرداری سمنان به مناسبت شهادت سردار شهيد سپهبد حاج قاسم سلیمانی

انالله و انا الیه راجعون
من المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ماعاهَدُوااللهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ مابَدَّلُوا تَبدیلاً

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

▪️سردار سرافراز جهان اسلام و سرباز صادق و فداکار دین و قرآن، نظامی مومن و پارسا و پرهیزکار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکا و استکبار جهانی به شهادت رسید. این نه اولین و نه آخرین باری است که دلی نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمانهای بلند الهی، هدف تیر خشم و عناد و عصبیت جنایتکاران که ادامه حیات خود را در خدمتگزاری به دشمنان اسلام دانسته است قرار می گیرد.

▪️سلیمانی بزرگ، تو سلمان زمانه‌ات بودی و در جستجوی حقیقت، سرزمین‌های بسیار را مکرر پیمودی و رنج‌های گران را بر جان خریدی و عاقبت شمع جانت در آتش وصال سوخت. بدان که ما به میثاق تو پای بندیم و پرچمی را در دستان تو در اهتزاز بود بر زمین نخواهیم گذاشت و سلمان ما روایت تو نیز خواهد بود.

▪️فرزندان شاهد و ایثارگر شهرداری سمنان شهادت این شهيدان والامقام را بر همه مجاهدان و آزادگان و ملت سلحشور ايران بخصوص حضرت ولیعصر عج تعالی فرج و مقام عظماي ولايت تسلیت و تهنیت عرض مينمایند.

▪️از درگاه خداوند سبحان برای آن شهید والا مقام غفران و رحمت الهی و به همسر فداکار ایشان و فرزندان گرانقدرشان، و ملت سوگوار صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم.