المپیاد ورزشی در سمنان برگزار می شود

  • ۲۴ دی ۱۳۹۸
  • ۷۹۸ بازدید

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر؛

المپیاد ورزشی در سمنان برگزار می شود

المپیاد ورزشی در ۶ رشته ورزشی ویژه بانوان در سمنان برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری المپیاد ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در سمنان خبر داد.

عباس بابایی با بیان اینکه این المپیاد در ۶ رشته ورزشی فوتبال روی میز، هفت سنگ، آمادگی جسمانی، داژبال، دارت و تنیس روی میز برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این المپیاد در راستای نشاط و سلامتی شهروندان در بهمن ماه تدارک دیده شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این المپیاد ورزشی در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار می شود، بیان داشت: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا دو شنبه ۳۰ دی ماه فرصت دارند، با شماره تلفن ۳۳۳۴۱۱۷۲ داخلی ۲۲۰ و شماره همراه ۰۹۱۲۵۳۱۵۶۶۰ از ساعت ۸ الی ۱۴/۳۰ صبح تماس حاصل فرمایند.

بابایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان اقدام کرده است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان این‌که انجام و توسعه‌ی ورزش‌ها در رشته های مختلف می‌تواند انگیزه‌ی بانوان را برای ورزش افزایش دهد، گفت: با برگزاری چنین مراسمات، انگیزه‌ی بانوان بالا رفته و ورزش را جزو برنامه‌های روزمره‌ی خود برای ارتقای سطح سلامت قرار می‌دهند.

این المپیاد به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و مشارکت هیأت های ورزشی شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.