افزایش نشاط شهر با بهره برداری از مجموعه تفریحی در پارک سوکان

  • ۲۴ دی ۱۳۹۸
  • ۹۴۲ بازدید

شهردار منطقه یک شهرداری سمنان خبر داد:

افزایش نشاط شهر با بهره برداری از مجموعه تفریحی در پارک سوکان

شهرداری منطقه یک سمنان اعلام کرد: تا یک ماه آینده و مصادف با ایام دهه فجر ، بهره برداری از مجموعه تفریحی در پارک سوکان آغاز می شود .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، الیاس افضلی در بازدید از روند پیشرفت پروژه مجموعه تفریحی در پارک سوکان اظهار داشت: از فضاسازی جدید این پارک می توان برای جذب گردشگر استفاده کرد.

افضلی افزود: به منظور افزایش فضای تفریحی و فراغتی برای شهروندان ، عملیات ساماندهی و بهسازی مجموعه تفریحی پارک سوکان از ماه ها شروع شده که در این عملیات نسبت به افزایش و بهسازی مسیر دوچرخه سواری به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع ، کف سازی و رفع مشکلات مربوط به معبرها، فضای سبز، و ساخت دریاچه مصنوعی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع اقدام شده است.

وی با اشاره به گسترش نیازهای مردم در زمینه استفاده از بوستان‌های منطقه افزود: نگهداری و بازپیرایی بوستان های بزرگ در سطح منطقه که پاسخگوی نیازهای شهروندان باشد از الویتهای این شهرداری است .

افضلی در پایان با تاکید بر اهمیت تفرجگاه‌های شهری یادآور شد: پارک‌های سطح شهر از دیدگاه تامین فضاهای فراغتی و بستر ارتباط و تعامل اجتماعی حائز اهمیت بوده و طراحی پارک های سطح شهر باید متناسب با منطقه انجام شود.