افزایش نشاط شهروندی با المان های نوروزی سمنان

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۶۲ بازدید

شهردار مطرح کرد:

افزایش نشاط شهروندی با المان های نوروزی سمنان

شهردار سمنان گفت : المان های شهری موجب ایجاد حس خوبی از نشاط و آرامش در شهروندان می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در حاشیه بازدید از مراحل نصب المان های بهاری سمنان به خبرنگار ایمنا گفت : المان های شهری همواره تداعی کننده خاطره ای خوش یا ایجاد حس خوبی از نشاط و آرامش برای شهروندان است که علاوه برزیبایی دارای مفهومی عمیق هستند که می توانند به نمادهای جذاب شهری تبدیل شوند .

مرتضی نژاد با تقدیر از فعالیت های فشرده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سمنان در ساخت و نصب المان های نوروزی ادامه داد : با نصب المان های نوروزی در سال های اخیر توسط شهرداری و بازخوردی که شهروندان از طرق مختلف ارائه داده اند مشخص شده است که این المان ها به رضایتمندی شهروندان و بهبود کیفیت محیط شهری کمک می کند.

وی به آذین بندی خیابان های شهر نیز اشاره داشت و افزود : استقاده از رنگ های شاد در آذین بندی به همراه نورپردازی های شبانه و نصب المان های نوروزی همراه با کاشت گل در معابر شهر که توسط شهرداری انجام شده است ، نوروز بسیار متنوع و شادی را در سطح شهر خلق می کند .

شهردار سمنان با اشاره به فعالیت های ستاد استقبال از بهار شهرداری ، بر گذاشتن احترام به سلیقه شهروندان در خلق المان ها تاکید کرد و افزود : در خلق آثار هنری بویژه ساخت المان ها جدا از نکات و دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی، به هویت شهر هم توجه ویژه گردد .