افزایش ایمنی در شهرک روزیه با ساخت پل عابر پیاده

  • ۱۲ مهر ۱۴۰۱
  • ۱۰۶ بازدید

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان مطرح کرد:

افزایش ایمنی در شهرک روزیه با ساخت پل عابر پیاده

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان گفت : به منظور افزایش ایمنی و کاهش تصادفات ، عملیات زیرسازی نصب پل عابر پیاده در محور بزرگراه شهید شوکت پور (جاده مهدیشهر) روبروی شهرک روزیه بزودی آغاز می شود .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، کوروش حصیرباف در گفتگو با خبرنگار ایمنا ، با اعلام اینکه محل نصب این پل یکی از پرتردد ترین مناطق شهر سمنان است، خاطرنشان ساخت: به منظور رفاه حال همشهریان و افزایش ایمنی در عبور ومرور مردم در ورودی شهرک روزیه ، عملیات زیرسازی نصب این پل ، بزودی آغاز می شود .

حصیرباف با تاکید بر اینکه نصب این پل در ابتدای بزرگراه شهید شوکت پور (جاده مهدیشهر ) روبروی ورودی شهرک روزیه جانمایی شده است گفت : با توجه به تاکید شهردار مبنی بر سرعت بخشی به اجرای این طرح، هماهنگی های لازم با شرکت های خدمات رسان آب ، برق ، مخابرات و گاز شده و در هفته دفاع مقدس اقدامات اولیه جهت زیرسازی نصب پایه های پل در قالب حفاری، فونداسیون و بتن ریزی صورت خواهد گرفت .

وی ادامه داد : پایه ها و عرشه پل در حال ساخت است که پس از اتمام مراحل ساخت پل، نصب پایه ها و عرشه به اجرا در می آید.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان از افتتاح این پل در دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد : نصب این پل عابر پیاده می تواند تاثیر بسزایی در افزایش امنیت شهروندان و کاهش بارترافیک و تصادفات در این نقطه شود.