افتتاح کافه کباب لانژ در بوستان کدیور با مشارکت بخش خصوصی

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۲۵۹ بازدید

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد:

افتتاح کافه کباب لانژ در بوستان کدیور با مشارکت بخش خصوصی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت؛ این سازمان در راستای حمایت از بخش خصوصی، آمادگی دارد تا با سرمایه گذاران در فضای سبز شهری و بوستان‌های سطح شهر همکاری نماید.

سید محمد قاسمی گفت؛ وجود برخی از امتیازات ویژه در سطح شهر سمنان از جمله شرایط جغرافیایی و بسترهای فضای سبز شهری، محیط مناسبی را برای سرمایه گذاری در این مکان‌ها فراهم نموده، تا بخش خصوصی نسبت به سرمایه گذاری مکان‌های یاد شده اقدام نمایند.

وی در ادامه گفت؛ در همین راستا با مشارکت بخش خصوصی در راه اندازی کافه کباب لانژ در بوستان کدیور با سرمایه‌گذاری آقای سعید سیفی که هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال به متراژ ۱۰۰ متر مربع به همراه محوطه اطراف در قالب قرار داد مشارکت صورت پذیرفت.

قاسمی در پایان خاطر نشان کرد؛ در این طرح مشارکتی شرح وظایف طرفین به طور صریح مشخص گردیده است، که منطبق بر آن هر یک از طرفین نسبت به تعهدات خود عمل خواهند کرد و امیدوار هستیم بتوانیم گام های کلان را در راستای ارتقا سطح خدمات رفاهی و گردشگری شهر سمنان در محدوده های در اختیار برداریم.