افتتاح ناحیه دو شهرداری منطقه یک سمنان

  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
  • ۱۷۰۲ بازدید

همزمان با اعیاد شعبانیه صورت پذیرفت:

افتتاح ناحیه دو شهرداری منطقه یک سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، با حضور فرماندار سمنان اعضای محترم شورای اسلامی شهر سمنان، شهردار و معاونین، مدیران مناطق و جمعی از مسئولین و کارکنان شهری ناحیه دو شهرداری منطقه یک افتتاح شد.

الیاس افضلی مدیر شهرداری منطقه یک ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه اظهار کرد: ناحیه دو شهرداری سمنان در بلوار حکیم الهی و در محله کوشمغان قرار دارد.

وی در ادامه یادآور شد: به منظور بهره‌مندی هر چه بهتر و سریعتر شهروندان و با سهولت هر چه بیشتر مشکلات خود در زمینه های عمرانی خدماتی را به این ناحیه انتقال داده و شهرداری ناحیه دو نیز با تمرکز و برنامه ریزی دقیق در کمترین زمان ممکن نسبت به مرتفع نمودن مشکلات مردم در زمینه های نظافت، فضای سبز، نظارت بر ساخت و سازها اقدام نماید.

وی توضیح داد: این تقسیم بندی نواحی باعث مدیریت بهتر خدمات می‌شود و از مردم خواهشمندیم در کنار مسئولان و مدیران شهری در ارائه خدمات همکاری داشته باشند چرا که این همکاری به رفع سریع تر و بهتر مشکلات کمک می کند.

افضلی ارائه خدمات توسط شهرداری به مردم را یک مولفه دوطرفه برشمرد و گفت: مردم با پرداخت عوارض میتوانند شهرداری را در خدمت رسانی بهتر یاری کنند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی یکی از بهترین راه‌های تقرب به خدای سبحان است و هر کاری که انسان را در رسیدن به این کمال یاری کند ارزشمند است.

شایان ذکر است در این مراسم حکم مدیریت ناحیه دو شهرداری منطقه یک توسط فرماندار سمنان به امیر نادریان اعطا شد .