افتتاح شهربازی بزرگ سمینا ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰

  • ۸ تیر ۱۴۰۰
  • ۱۱۷۵ بازدید

شهردار سمنان خبر داد:

افتتاح شهربازی بزرگ سمینا ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰

شهربازی بزرگ سمینا با هدف ایجاد فضای تفریحی برای شهروندان و کودکان ۱۰ تیرماه افتتاح می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان با اشاره به تلاش مدیریت شهری دوره پنجم سمنان برای افزایش زیرساخت های شهر دوستدار کودک گفت : در سال گذشته سمنان به عنوان یکی از ۱۲ شهر پایلوت دوستدار کودک ایران از سوی یونیسف معرفی شد و در این راستا شهرداری سمنان تلاش خود را در جهت کسب این برند بین المللی افزایش داد .

ناظم رضوی با بیان اینکه در سال گذشته پارک هوشمند کودک برای اولین بار در سمنان افتتاح شد افزود : داشتن تفریحات سالم از نیازهای اساسی کودکان و همچنین خانواده ها است که نقش مؤثری در شادابی جامعه و افزایش نشاط اجتماعی دارد . از اینرو در کنار ایجاد پارک هوشمند ، ایجاد شهربازی در دستور کار قرار گرفت .

وی ادامه داد : شهربازی سمینا در بوستان سیمرغ با مساحت حدود ۷ هکتار احداث شده ،در واقع فضای قبلی شهربازی هم توسعه پیدا کرده و هم وسایل و دستگاه های متنوعی افزوده شده که فضا و امکانات تفریحی مناسبی را برای کودکان و خانواده ها و به طور کلی گذران اوقات فراغت و داشتن سرگرمی‌هایی فارغ از مشکلات روزمره بوجود آورده است .

شهردار سمنان خاطرنشان کرد : در روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه شهربازی بزرگ سمینا با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور و شهروندان و کودکان افتتاح می شود.