اعزام ۴۰ نفر از نیروهای شهرداری سمنان جهت خدمت در اربعین امسال

  • ۴ مرداد ۱۴۰۱
  • ۴۶۱ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان خبر داد:

اعزام ۴۰ نفر از نیروهای شهرداری سمنان جهت خدمت در اربعین امسال

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان از اعزام ۴۰ نفر از نیروهای شهرداری سمنان جهت خدمت در اربعین امسال از ۱۶ شهریور ماه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،قاسم ملکدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار داشت : امسال نیز کارکنان شهرداری سمنان در قالب موکب الرضا(ع) به زائران اربعین در نجف خدمات‌رسانی خواهند کرد .

ملکدار افزود : تعداد ۴۰ نفر از نیروهای بخش‌های مختلف شهرداری سمنان با اولویت کسانی که تاکنون به عتبات مشرف نشده‌اند، تحت موکب الرضا(ع ) شهرداری سمنان به عراق اعزام می‌شوند.

وی با بیان این‌که این سومین اعزام نیروهای شهرداری برای خدمت در اعتاب مقدسه در عراق است، افزود: بنای این سفرها از سال ۱۳۹۷ گذاشته شد و اولین اعزام در همان سال با استعداد ۴۰ نفر از نیروهای شهرداری انجام شد.

ملکدار با اشاره به‌اینکه حرکت کاروان نیروهای خدماتی از ۱۶ شهریور ماه صورت می‌گیرد؛ بیان کرد: چون کسانی که اعزام می‌شوند زیارت‌اولی هستند، به‌منظور ارائه خدمات مناسب، برایشان درصورتیکه موقعیت و فرصت بود یک‌روز زیارت فشرده برنامه‌ریزی می‌شود .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در خصوص شرایط اعزام، توضیح داد: شرایط اعزام طی مکاتبه‌ای به تمامی مناطق، سازمان‌ها، معاونت‌های شهرداری سمنان اعلام شده و علاقه‌مندان به این سفر معنوی می‌توانند برای کسب اطلاعات در این خصوص به امور اداری سازمان خود مراجعه کنند.