اطلاع رسانی فعالیت‌های پیشگیرانه شهرداری قابل تقدیر است

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۶۱۶ بازدید

فرماندار سمنان:

اطلاع رسانی فعالیت‌های پیشگیرانه شهرداری قابل تقدیر است.

دانایی گفت : اقدامات پیشگیرانه و میدانی شهرداری سمنان در جهت مقابله با بیماری ویروسی کرونا قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری آریا سید عباس دانایی گفت : در پی شیوع ویروس کرونا دستگاه های اجرایی شهر سمنان اقدامات مناسبی را در جهت پیشگیری و کنترل این ویروس انجام داده اند که جدا از فعالیت های خالصانه پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، شهرداری نیز اقدامات موثری را در زمینه ضدعفونی روزانه معابر و تجهیزات شهری با همکاری سپاه و بسیج انجام داده است .

دانایی ضمن تبریک روز شهردار به سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان اقدامات مستمر در زمینه پیشگیری از ویروس کرونا را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت اطلاع رسانی و انعکاس این فعالیت ها توسط تیم رسانه ای شهرداری ضمن افزایش ضریب اطمینان شهروندان ، سبب افزایش سرمایه های اجتماعی شهر می شود که در جای خود قابل تقدیر است.

وی با اشاره به پویش در خانه بمانیم به شهروندان توصیه کرد رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و حضور در منازل خود را جدی بگیرند و از تردد بی مورد در سطح شهر و یا خروج غیر ضروری از سطح شهرستان و حضور خطرساز در طبیعت اجتناب کنند.

فرماندار سمنان اظهار امیدواری کرد این فعالیت ها و همراهی دیگر دستگاه های اجرایی تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا استمرار یابد .