استودیو رسانه شهر شهرداری سمنان افتتاح شد

  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۵۶۶ بازدید

با حضور استاندار سمنان
استودیو رسانه شهر شهرداری سمنان افتتاح شد
استودیو رسانه شهر شهرداری سمنان با حضور استاندار سمنان و تعدادی از مسئولین شهری سمنان افتتاح شد .
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان علی اکبر بنی اسدی با اعلام این خبر افزود :تشکیل شبکه رسانه ای در شهرداری سمنان از اقدامات مهم حوزه روابط عمومی است . در این شبکه از تمام ظرفیت های لازم، شامل رسانه مکتوب (بولتن های خبری افق شهر ) ،رسانه سایبر(درگاه الکترونیکی شهرداری و پایگاه خبری شهرداری ) و رسانه های صوتی (استودیو رسانه شهر) و رسانه های مجازی برای ارتباطات استفاده شده است.
وی راه اندازی استودیو رسانه شهر را تکمیل شبکه رسانه ای شهرداری دانست و اضافه کرد: استودیو رسانه شهر با توان تولیدات رادیویی قابل پخش از شبکه رادیو سمنان و فضای مجازی با حضور استاندار سمنان و تعدادی از مسئولین ارشد استانی و محلی افتتاح شد.
بنی اسدی به رادیو کودک نیز اشاره کرد و گفت : در راستای شهر دوستدار کودک رادیو کودک نیز با استفاده از پتانسیلهای استودیو رسانه شهر راه اندازی شده که برنامه های متنوعی بصورت هفتگی برای کودکان شهر اخلاق ارائه می کند .
سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان خاطر نشان کرد: راه اندازی استودیو رسانه شهر از زمينه هاي مهمي است تا شهرداري به عنوان نهاد اجتماعي تمام ظرفيت ها و خدمات خود را به شهروندان اطلاع رسانی نماید همچنین با اجرایی شدن این مهم شاهد ارتقاي فرهنگ شهروندی و جلب مشارکت شهروندان در امور شهر خواهیم بود.