استمرار امنیت مرهون وجود بسیج و بسیجیان است .

  • ۶ آذر ۱۳۹۸
  • ۹۲۹ بازدید

شهردار سمنان مطرح کرد :

استمرار امنیت مرهون وجود بسیج و بسیجیان است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد ناظم رضوی در آیین گرامی داشت هفته بسیج طی سخنانی اظهار داشت : بسیج ضامن امنیت کشور است و استمرار آن مرهون بسیجیان و ایجاد بسیج است . باید با یادآوری اهمیت این موضوع تلاش شود تا با بهره گیری از روحیه بسیجی و اشاعه آن در ابعاد مختلف من جمله کار و فعالیت ، بتوان برگ های دیگری را در توسعه و پیشرفت رقم بزنیم .

ناظم رضوی با اشاره به حفظ روحیه بسیجی گفت : امروز به برکت تفکر بسیج در بیشتر زمینه های فرهنگی و اجتماعی و بخصوص در حوزه دفاعی نظامی زبانزد هستیم که این مهم بخصوص در کارهای حوزه شهرداری باید حفظ شود .

وی گفت: وجود بسیج و روحیه بسیجی یکی از رازهای ماندگاری انقلاب اسلامی با وجود فتنه ها و فشارهای بین المللی است. در اغتشاشات اخیر نقش پررنگ بسیجی ها و نیروی انتظامی در کنار مردم در کور کردن چشم فتنه بسیار قابل تأمل بود.

شهردار سمنان تصریح کرد: با وحدت جمعی و روحیه جهادی به جنگ مشکلات برویم . اگر فرهنگ و روحیه کار جهادی در بین آحاد جامعه و مسئولین نهادینه شود مشکلات جامعه حل خواهد شد. وجود بسیج ادارات می تواند به این موضوع کمک کند .