استقرار و تامین ایمنی آتش نشانان در ایام نوروز

  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
  • ۱۸۷ بازدید

سرپرست سازمان آتش نشانی و‌خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

استقرار و تامین ایمنی آتش نشانان در ایام نوروز

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان، گفت: آتش‌نشانان سازمان در ایام نوروز ۱۴۰۱ در مبادی ورودی شهر و محل اسکان مسافران، جهت خدمات‌رسانی مستقر بودند.

رضا رهایی ضمن اشاره به استقرار آتش نشانان در چند نقطه از بوستان ها ، تفرج گاه ها، معابر ورودی شهر و…. ، اظهار کرد: آتش‌نشانان سمنانی در ایام نوروز و با توجه به آغاز مسافرت‌های نوروزی، مثل هرسال در آماده‌باش کامل بودند.

وی در ادامه گفت: آتش‌نشانان از ابتدای تعطیلات نوروز به منظور تأمین امنیت و آسایش مسافران نوروزی به همراه یک دستگاه خودرو سنگین در ساعات پیک ترافیک در مسیرهای ورودی شهر( پاویون) مستقر بوده‌اند.

سرپرست سازمان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با بیان اینکه تأمین ایمنی شهروندان و مسافران از دغدغه‌های همیشگی بوده است، خاطرنشان کرد: این سازمان با آماده کردن پکیج ایمنی شامل بروشورهای حاوی پیام‌های ایمنی در تعطیلات نوروز و روز طبیعت و پخش آن میان مسافران نوروزی تلاش کرد شهروندان و مسافران را بیش از پیش با فرهنگ ایمنی آشنا کند.

رهایی در پایان یادآور شد: به منظور فرهنگ‌سازی و ترویج فرهنگ ایمنی بین شهروندان ، سازمان آتش‌نشانی شهرداری سمنان از ابتدای تعطیلات اقدام به توزیع دو هزار بروشور میان مسافران نوروزی کرده است.