استقرار نوروزی آتش نشانان و پخش بروشورهای ایمنی بین مسافران نوروزی

  • ۲۹ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۶۱ بازدید

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت:

استقرار نوروزی آتش نشانان و پخش بروشورهای ایمنی بین مسافران نوروزی

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان :همزمان با فرا رسیدن سال جدید، آتش نشانان در مبادی ورودی شهر سمنان مستقر و توصیه های لازم ایمنی در سفر را به مسافران عزیز گوشزد میکنند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: با توجه به فرارسیدن عید نوروز و شروع سفرهای نوروزی، آتش نشانان شهر سمنان برای تأمین ایمنی مسافران در مبادی ورودی شهر در حالت آماده باش به سر می برند.

رضا رهایی در این باره گفت: از ۲۷ ام اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ آتش نشانان به همراه ۱ دستگاه خودرو سنگین در ساعات پیک سنگین ترافیک برای تأمین ایمنی مسافران نوروزی در مسیرهای ورودی شهر ( شهدای گمنام) استقرار دارند.

وی افزود: تامین ایمنی شهروندان و کلیه مسافران یکی از دغدغه های همیشگی سازمان بوده که در این راستا با آماده کردن پکیج ایمنی شامل(بروشورهای حاوی پیام های ایمنی در سفر و روز طبیعت) و پخش آن بین مسافران نوروزی سعی داریم هم میهنان عزیزرا بیش ازپیش با فرهنگ ایمنی آشنا کنیم .

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در پایان گفت: تعداد ۲۰۰۰ بروشور و …. جهت توزیع و پخش بین مسافران نوروزی طراحی چاپ شده است.