استفاده شهرداری از توان شرکت های دانش بنیان حوزه مدیریت شهری

  • ۲ مرداد ۱۴۰۱
  • ۵۱ بازدید

شهردار سمنان گفت :

استفاده شهرداری از توان شرکت های دانش بنیان حوزه مدیریت شهری

شهردار سمنان استفاده از توان علمی شرکت های دانش بنیان را برای رفع معضلات شهری و مدیریت شهر لازم دانست و گفت : حامی شرکت های دانش بنیان حوزه مدیریت شهری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،به گزارش خبرگزاری ایمنا ، نشست مشترک سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان با مدیران شرکت دانش بنیان کوبه کو فناوران قومس در خصوص مهمترین موارد همکاری مشترک در محل این شرکت در پارک علم و فن آوری برگزار شد .

مرتضی نژاد استفاده از توان علمی شرکت های دانش بنیان را برای رفع معضلات شهری و مدیریت شهر لازم دانست و گفت : شرکت های دانش بنیان در موضوعات مختلف مدیریت شهری مثل پسماند، ترافیک ، توسعه و نگهداری فضای سبز و دیگر موارد مشابه می توانند به کمک شهرداری بیایند .

وی حمایت از استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال و دارای ایده در حوزه شهری را به‌عنوان یکی از مأموریت‌های کمیته شرکت های دانش بنیان و سازمان فاوا شهرداری سمنان در سال جاری دانست و اظهار داشت: شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان می‌توانند در حوزه مدیریت شهری و توسعه فناوری‌های موردنیاز شهرداری نقش‌آفرین باشند.

مرتضی نژاد از آمادگی شهرداری برای همکاری با شرکت های دانش بنیان و فناور در حوزه مدیریت شهری خبر داد و گفت: مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته برای این همکاری متقابل آمادگی کامل دارد و می‌توانیم رویداد‌هایی مختلفی را در این زمینه برگزار کنیم.

شهردار سمنان از تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور حوزه مدیریت شهری خواست تا طرح‌های خود را به شهرداری اعلام کنند تا در صورت کاربردی بودن ، حمایت لازم برای اجرا صورت گیرد.