استفاده از ایده های کارکنان در امور شهرداری سمنان

  • ۹ آذر ۱۴۰۰
  • ۲۷۶ بازدید

شهردار سمنان تاکید کرد:

استفاده از ایده های کارکنان در امور شهرداری سمنان

شهردار سمنان بر استفاده بهتر از ایده های کارکنان در راستای توسعه مهارتهای مدیریتی نیروی انسانی تاکید کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در حاشیه همایش ایده باران مدیران شهرداری که عصر یکشنبه در سالن شهید بابایی شهرداری برگزار شد در خصوص استفاده از ایده های کارکنان در امور شهرداری سمنان گفت : استفاده از ایده های کارکنان و مدیران شهرداری با توجه به تجاربی که اندوخته اند و با بهره گیری از شیوه های مدیریت مشارکتی می توان درباره روش‌های حل مسائل و مشکلات و ارتقای بهره‌وری مدیریت شهری فعالانه اندیشید .

مرتضی نژاد با تاکید بر استفاده از این ایده ها در راستای توسعه مهارتهای مدیریتی نیروی انسانی مجموعه شهرداری اظهار داشت : با استقرار نظام مدیریت مشارکتی، از توانمندی‌های فکری و عملی کلیه کارکنان و حتی شهروندان به نحو مطلوب بهره گیری شده و با تقویت حس مسئوليت و تعلق در ميان كاركنان ، به بهبود وضعيت کمک شایانی می کند .

لازم به ذکر است در این همایش جواد یعقوبی از اساتید حوزه مدیریت ضمن بیان مطالبی در خصوص تجزیه و تحلیل ایده ها و پیشنهادات کارکنان گفت : برای موفقیت مدیریت مشارکتی ، باید کارکنان از مهارت کافی و انگیزه مناسب برخوردار باشند. بنابراین دادن آموزش لازم و افزایش راه های انگیزش باید از اولویت های شهرداری سمنان برای تقویت مدیریت مشارکتی باشد.