آئین رونمایی از سامانه خدمات الکترونیک شهرداری سمنان به نام «سمنان من» برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سیدمحمد ناظم رضوی، شهردار سمنان در این مراسم با تاکید بر ضرورت ارائه مناسب خدمات الکترونیکی به شهروندان، اظهار کرد: راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیکی شهرداری سمنان دغدغه‌ای بوده که از سنوات گذشته وجود داشته است و در این ایام که بحران شیوع ویروس کرونا مشکلات عمده‌ای را برای شهروندان ایجاد کرده، بیش از گذشته اهمیت یافته است.

وی تصریح کرد: انجام تبلیغات مناسب و اطلاع رسانی صحیح فرصتی فراهم می‌آورد تا شهروندان آگاهی یافته و از مراجعه حضوری اجتناب کنند زیرا به خدمات الکترونیکی اعتماد کرده و پاسخ درخواست‌های خود را با این روش می‌گیرند.

شهردار سمنان افزود: شهرداری سمنان آماده است برای پیاده سازی و گسترش خدمات الکترونیک برای همه شهرداری‌های استان مشارکت کند.

وحید پرویزی، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان نیز در این آئین، گفت: هدف از راه‌اندازی این سامانه، کاستن مراجعات حضوری مردم و افزایش رضایت شهروندان از نحوه ارائه خدمات شهرداری است.

وی گفت: با راه اندازی سامانه سمنان من، شهرداری سمنان پرچمدار هوشمندسازی فرآیندها در استان بشمار می‌رود.

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان افزود: همه خدمات قابل ارائه مجموعه شهرداری سمنان در این سامانه طراحی شده وجود دارد و شهروندان می‌توانند با یکبار ثبت نام در آن از تمامی خدمات آن برخوردار شوند.