از ” خیر و جهادگر حوزه بهداشت و سلامت” تجلیل شد

  • ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
  • ۳۳ بازدید

در سومین رویداد فرهنگی هنری، آیین “شونشینی” سال ۱۴۰۱؛

از ” خیر و جهادگر حوزه بهداشت و سلامت” تجلیل شد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری سومین آئین شونشینی ویژه شب‌های زمستان خبر داد و گفت: در این مراسم از از زحمات ارزشمند نجمه فائز در عرصه”پزشکی و بعنوان خیر و جهادگر حوزه بهداشت و سلامت” ، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: آیین شونشینی همراه با خیر و جهادگر حوزه بهداشت و سلامت با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان و جمعی از مسئولین شهری و دوستداران ایشان در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد.

وی در حاشیه اختتامیه سومین رویداد شونشینی بیان کرد: این مراسم سنتی ویژه شب‌های زمستان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با هدف اشاعه نشاط اجتماعی برای سومین بار در سال ۱۴۰۱ درحالی برگزار شد که تجلیل از زحمات نجمه فائز در عرصه پزشکی و بعنوان خیر و جهادگر حوزه بهداشت و سلامت در سمنان یکی از محورهای این برنامه بود.

نجم با بیان اینکه مجری توانمند سمنانی توران ضمیری با گویش سمنانی این برنامه را اجراء کردند، اظهار داشت: در این آیین برنامه‌های متنوع و شادی شامل اجرای موسیقی توسط هنرمند سمنانی آقای ماشاءالله محقق در تصنیف سمنان اجراء شد، همچنین بازیگران سمنانی خانم خیرآبادی و خانم طیبه سنایی نژاد با بازیگری زیبای خود به زبان سمنانی نمایش اجراء کردند و روحیه نشاط و شادابی را به شهروندان تزریق کردند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اشاره به اینکه در این آیین از دکتر نجمه فائز خیر و جهادگر حوزه بهداشت و سلامت با حضور جمعی از مسئولان شهری تقدیر به عمل آمد، تصریح کرد: در پایان، برای تقدیر از زحمات چندین ساله ایشان هدایایی به رسم یادبود از سوی رئیس رئیس شورای اسلامی شهر سمنان و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان سمنان، سرپرست جدید هیئت مدیره و رئیس بیمارستان سینا سمنان و جمعی از دوستداران ایشان و خانواده محترمشان به ایشان تقدیم شد.

امیر نجم بیان کرد: هدف از تجلیل پیشکسوتان فرهنگ و هنر و مفاخر استان اشاعه فرهنگ سپاسگذاری از هنرمندان و گرامیداشت کسانی است که در مسیر فرهنگ کهنسال این دیار گام بر می دارند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان یادآور شد: این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان و موسسه فرهنگی هنری سمن بویان سمنان اجراء شد.