از خادمین و فعالان نمازی کارکنان شهرداری سمنان با حضور شهردار سمنان تقدیر و تجلیل گردید

  • ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • ۱۵۳۳ بازدید

در دومین جلسه فصلی ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان از خادمین نمازی شهرداری تجلیل شد.

از خادمین و فعالان نمازی کارکنان شهرداری سمنان با حضور شهردار سمنان تقدیر و تجلیل گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، از خادمین و فعالان نمازی کارکنان شهرداری سمنان با حضور شهردار سمنان تقدیر و تجلیل گردید.

در ابتدای جلسه علی یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان ضمن گرامیداشت هفته ولایت و تبریک عید بندگی غدیر، افزود: خداوند نماز را بر انسان واجب ساخت تا هر روز بر یگانگی او اقرار کند و بندگی خود را در برابر آن بزرگ بلند مرتبه به تکرار بیان نماید. وی در ادامه به بیان توضیحاتی درباره عملکرد ستاد اقامه نماز شهرداری بیان نموده و در ادامه به تشریح مسابقات برگزار شده پیرامون نماز که بین کارکنان و فرزندان آنان برگزار شد توضیحاتی را ارائه نمودند.

وی اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی با همکاری ستاد اقامه نماز استان سمنان با موضوع نماز در کلام رهبری در بین دستگاههای اجرایی برگزار شد که در مجموع استقبال خوبی از این مسابقات شد و به برندگان مسابقات هدایایی همراه با لوح تقدیر به برندگان اهدا شده است.

یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهردار ی سمنان خاطر نشان کرد:که بعلت شرایط کرونایی سمنان نتوانستیم در موعد مقرر جوایز برندگان را اهدا نماییم که امروز خوشبختانه فرصت فراهم شد تا تقدیری از برندگان مسابقات داشته باشیم.

در ادامه شهردار سمنان ضمن گرامیداشت هفته ولایت و عید بزرگ غدیر افزود که نماز موجب بندگی و اطلاعت بندگان از خداوند منان است و خاطر نشان کرد که نمازخانه هایی در ورودی و خروجی شهر سمنان به علت بهره مندی مسافران و زائران آقا علی بن موسی الرضا در حال احداث می باشد که سعی خواهد شد تا چند ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی افزود: نماز به معنای تمام دین است و نماز یعنی همه دین ، اگر چنین باشد که نماز به معنای تمام دین باشد در واقع ترک نماز به معنای ترک دین است . یعنی کسی که نمازش را ترک نماید دین خود را از دست داده است .

شهردار سمنان تصریح کرد: متارکین نماز منهدم کنندگان دینند و آنان که نماز را به وقت آن اقامه نمیکنند و سبک میشمارند مستحق وادی جهنمند و وقتی که انسان با ترک نماز دین خود را از دست دهد قطعاً اعمال نیک او هم نزد خداوند پذیرفته نیست و تمامی اعمال خیری که انجام دهد باطل خواهد بود .

ایشان در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه ایام محرم را در پیش داریم به بهترین نحو نسبت به سیاه پوش کردن بلوارها و خیابانها و میادین شهر اقدام شود و با توجه به محدویت کرونایی موارد بهداشتی رعایت گردد.