از امروز سمنان رنگ و بوی انقلابی به خود گرفته است.

  • ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
  • ۲۹ بازدید

سمنان رنگ و بوی انقلابی به خود گرفته است

از امروز سمنان رنگ و بوی انقلابی به خود گرفته است.از امروز چهره شهر آذین بندی شده، لباس شهر به رنگ پرچم درآمده و همه جا حرف از انقلابی بزرگ به نام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: آذين بندي و نصب پرچم هاي الوان، نصب بنر و ريسه هاي پارچه اي در خيابان ها، ميدان هاي اصلي سمنان، حكايت از آمدن بهار ديگر مي دهد، تا روزهاي خاطره انگيز دوران پيروزي انقلاب اسلامي زنده كند.

امیر نجم، در تشریح فضاسازی محیطی به مناسبت چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، از آذین‌بندی معابر و میادین سطح شهر سمنان با ریسه پرچم ایران خبر داد و گفت: میدان های اصلی شهر شامل میدان‌های سعدی، کوثر، امام خمینی”ره”، امام رضا”ع” و …. نیز آذین‌بندی شده‌اند.

وی با تأکید بر این موضوع که سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که از مهم ترین رویدادهای تاریخ کشور است گفت: به همین مناسبت بیش از ۳۳ هزار متر ریسه الوان رنگی ،۳۵ هزار متر پرچم جمهوری اسلامی ایران، ۷۰ طاقه ۴۰متره ربان رنگی به مناسبت دهه فجر و چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سطح شهر نصب شده است.

نجم هدف اصلی این فضاسازی را تبریک و تهنیت ایام الله به شهروندان دانست و افزود:۶۰۰ تخته پرچم دو سرچوب طرح دهه مبارک فجر۶۰۰عدد پرچم تک سر چوب با طرح دهه فجر،۳۰۰ عدد پرچم سامورایی با طرح مبارک دهه فجر در سطح میادین و معابر سطح شهر نصب شده است.

همچنین ۳۰ عدد پرچم عرض خیابانی به متراژ ۴۵۰ متر مربع، ۳۲۰ متر مربع بنر استندی و ۲۴۰ متر مربع بنر پرتابلی در سطح شهر نصب و اکران خواهد شد.