از استاد ناصر طاهر کرد “پیشکسوت عرصه فرهنگی و رسانه”تجلیل شد

  • ۵ بهمن ۱۴۰۱
  • ۹۷ بازدید

در دومین رویداد فرهنگی هنری، آیین “شونشینی” سال ۱۴۰۱؛

از استاد ناصر طاهر کرد “پیشکسوت عرصه فرهنگی و رسانه”تجلیل شد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری دومین آئین شونشینی ویژه شب‌های زمستان خبر داد و گفت: در این مراسم از استاد ناصر طاهر کرد پیشکسوت عرصه فرهنگی و رسانه ، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: آیین شونشینی همراه با پیشکسوت عرصه فرهنگی و فرهنگی با حضور شهردار سمنان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان و جمعی از مسئولین شهری و دوستداران ایشان در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد.

وی در حاشیه اختتامیه دومین رویداد شونشینی بیان کرد: این مراسم سنتی ویژه شب‌های زمستان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با هدف اشاعه نشاط اجتماعی برای دومین بار در سال ۱۴۰۱ درحالی برگزار شد که تجلیل از استاد ناصر طاهر کرد پیشکسوت عرصه فرهنگی و رسانه در سمنان یکی از محورهای این برنامه بود.

نجم با بیان اینکه مجری توانمند سمنانی توران ضمیری با گویش سمنانی این برنامه را اجراء کردند، اظهار داشت: در این آیین برنامه‌های متنوع و شادی شامل اجرای موسیقی توسط هنرمندان سمنانی آقای مجتبی توحیدی پور و وحید ذوالفقاری در تصنیف سمنان اجراء شد، همچنین بازیگران سمنانی رضا نجم الدین و ابوالفضل پهلوان و خانم طیبه سنایی نژاد با بازیگری زیبای خود به زبان سمنانی نمایش اجراء کردند و روحیه نشاط و شادابی را به شهروندان تزریق کردند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اشاره به اینکه در این آیین از استاد ناصر طاهر کرد پیشکسوت عرصه فرهنگی و رسانه با حضور جمعی از مسئولان شهری تقدیر به عمل آمد، تصریح کرد: در پایان، برای تقدیر از زحمات چندین ساله ایشان هدایایی به رسم یادبود از سوی رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر سمنان، شهردار سمنان و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، بسیج صدا و سیمای مرکز سمنان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان و جمعی از دوستداران ایشان و خانواده محترمشان به ایشان تقدیم شد.

امیر نجم بیان کرد: هدف از تجلیل پیشکسوتان فرهنگ و هنر و مفاخر استان اشاعه فرهنگ سپاسگذاری از هنرمندان و گرامیداشت کسانی است که در مسیر فرهنگ کهنسال این دیار گام بر می دارند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان یادآور شد: این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان و موسسه فرهنگی هنری سمن بویان سمنان اجراء شد.