ارتقای فرهنگ کار و تلاش کارکنان با اجرای نظام پیشنهادات

  • ۴ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۴۹ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت:

ارتقای فرهنگ کار و تلاش کارکنان با اجرای نظام پیشنهادات

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،قاسم ملکدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در گفتگو با خبرنگار ایمنا ، با بیان اینکه نیروی انسانی یکی از مهمترین عواملی است که از طریق مشارکت نقش بسیار مهمی را در ارتقای فرهنگ کار ایفا می کند گفت : نگاه ویژه ما به مدیریت مشارکتی سعی در بالا بردن انگیزه کاری و ارتقا فرهنگ کار و تلاش در بین کارکنان است که یقینا اجرای نظام پیشنهادات بهترین ابزار می تواند باشد .

ملکدار با اشاره به دستور کار قرار گرفتن طراحی سامانه نظام پیشنهادات شهرداری سمنان ، اظهار داشت : اجرای مدیریت مشارکتی نظام پیشنهادات و ایجاد اتاق فکر شهرداری سمنان ، خود گامی مهم در ارتقاء فرهنگ کار و تلاش در این سازمان می باشد.

وی ادامه داد : با اجرای این سامانه ، بهبود ارتباطات میان مدیریت ،کارکنان ،مردم وارباب رجوع را شاهد بوده و حاصل این تعامل، افزایش رضایت کارکنان و شهروندان و ارتقاء حس همکاری و بهره گیری از توانایی های کارکنان خواهد بود .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: از آنجاییکه ماهیت و مدیریت کار شهرداری بسیار متنوع و زیاد است، ضرورت دارد شهروندان نیز در اداره شهر مشارکت بیشتری داشته باشند که اجرای نظام پیشنهادات بهترین راه کار است .