ارائه خدمات فرهنگی و همه جانبه شرکت ارکیده سپید در آرامستان وادی السلام

  • ۳ دی ۱۳۹۸
  • ۶۳۲ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان خبر داد:

ارائه خدمات فرهنگی و همه جانبه شرکت ارکیده سپید در آرامستان وادی السلام

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان از ارائه خدمات فرهنگی و همه جانبه شرکت ارکیده سپید در آرامستان وادی السلام سمنان خبر داد.

علیرضا جندقی گفت: شرکت ارکیده سپید در سومین سال متوالی خود در ارائه خدمات رفاهی و ترحیم به خانواده های سوگوار است که به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی و خصوصی خدمات ترحیم در مقوله آرامستان به شمار می آید.

وی به اهم خدمات این شرکت اشاره کرد و گفت: اقداماتی از قبیل خدمات کرایه ای میز و صندلی، برپایی چادر، تاج گل، برگزاری مجالس ختم و تشریفات، تامین پذیرایی، خدمات مداحی، سنگ قبر، ایاب و ذهاب، چاپ اعلامیه، بنر، تراکت، ضبط مراسم، نیروی کار مجرب و ایستگاه صلواتی، نمایشگاه و عرضه سنگ قبر و خدمات جانبی حکاکی و نقوش سنگ، سوپر مارکت، گل فروشی در این شرکت صورت می گیرد.

جندقی خاطر نشان کرد: همچنین از دیگر اهداف خطیر این شرکت تجهیز سالن بزرگ آرامستان جهت برگزاری مراسم و مجالس ختم و زیارات بر اساس دستور کاری سازمان نام برد.

گفتنی است شرکت ارکیده سپید در جنب ساختمان موقت اداری آرامستان و تحت نظارت سازمان مستقر و آماده ارائه خدمات همه جانبه و شبانه روزی به همشهریان عزیز می باشد.