ارائه خدمات رایگان ناوگان اتوبوس شهری در روز ۲۲ بهمن ماه

  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۶۳ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد:

ارائه خدمات رایگان ناوگان اتوبوس شهری در روز ۲۲ بهمن ماه

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان از تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوس شهری در روز ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مجید کاشی با اعلام این مطلب گفت: همزمان با برگزاری جشنهای پیروزی انقلاب و همچنین یوم الله ۲۲ بهمن ماه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر همچون سالهای گذشته پذیرای شهروندان گرامی می باشد .

وی ادامه داد: در آغازین ساعات روز ۲۲ بهمن ماه تمامی اتوبوسهای خطوط شهری این سازمان فعال بوده و آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشند . بر این اساس و از ساعت ۸ صبح روز ۲۲ بهمن اتوبوسهای ناوگان از سطح شهر نسبت به جابجایی همشهریان به میدان سعدی (مبداء راهپیمایی ) اقدام و همچنین در پایان مراسم نیز اتوبوسها با استقرار در میدان امام خمینی (ره) آماده ارائه خدمات برگشت به شهروندان به مقاصد شهری می باشند .

کاشی همچنین افزود: خدمات رسانی ناوگان به شهروندان در روز ۲۲ بهمن ماه به صورت رایگان بوده و تعداد ۲ دستگاه اتوبوس نیز جهت همکاری با عوامل برگزاری مراسم راهپیمایی تا پایان مراسم در اختیار آنها قرار دارد .

کاشی در پایان ضمن دعوت از تمامی همشهریان عزیز جهت حضور در این مراسم باشکوه گفت: سرویس دهی مطلوب و ارائه خدمات بهینه به شهروندان هدف این سازمان در روز ۲۲ بهمن ماه می باشد .