احداث تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) در راستای توسعه گردشگری سمنان

  • ۲۵ آبان ۱۴۰۰
  • ۶۵۷ بازدید

شهردار سمنان عنوان کرد:

احداث تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) در راستای توسعه گردشگری سمنان

شهردار سمنان پروژه تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) را پروژه‌ای با درجه اولویت بالا و با نگاهی آینده نگرانه برای استفاده تمامی شهروندان عنوان کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان روز یکشنبه در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) اظهار کرد: ساخت تقاطع‌های غیرهمسطح یکی از راهکارهای کاهش و کنترل ترافیک است ولی اهمیت ساخت تقاطع غیر همسطح امام حسن (ع) با نگاه توسعه گردشگری با تاکید بر منطقه آبگرم و نگاهی آینده نگرانه برای استفاده تمامی شهروندان خواهد بود.

مرتضی نژاد ادامه داد: این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های با درجه اولویت بالا بوده که سعی می شود با پیگیری و نظارت مستمر شرایط برای تکمیل هر چه سریع تر آن فراهم شود.

وی با اشاره به واقع شدن این پروژه در امتداد جاده کمربندی و ترانزیتی شهر سمنان تصریح کرد: این تقاطع غیرهمسطح در هدایت بخشی از ترافیک ورود و خروج شهر و همچنین هدایت مسافران به داخل شهر در راستای رونق گردشگری حائز اهمیت ویژه ای برای شهرداری سمنان است از این رو برای اتمام هر چه سریع تر آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.

شهردار سمنان با تاکید بر اینکه در صورت تامین منابع مالی حداکثر تا یکسال این پل آماده بهره برداری می شود،اظهار امیدواری کرد با ساخت کامل این تقاطع ، فرصت استفاده از مجموعه آبگرم در راستای توسعه گردشگری سلامت، بهتر فراهم شده و در تبدیل این منطقه از شهر به یک محور گردشگری موثر باشد .