اجرای نمایش خیابانی و موسیقی سنتی در شب های سمنان

  • ۵ تیر ۱۴۰۱
  • ۱۱۶ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

اجرای نمایش خیابانی و موسیقی سنتی در شب های سمنان

هفت برنامه نمایش خیابانی و موسیقی سنتی در سطح شهر سمنان اجرا می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اجرای نمایش خیابانی و موسیقی سنتی در سطح شهر خبر داد و افزود: برنامه‌های متنوع این سازمان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، عید سعید قربان ، اعیاد دهه ولایت و روز مباهله با رویکرد ایجاد نشاط اجتماعی در شهر اخلاق برگزار می‌شود.

امیر نجم با اعلام این خبر که نمایش خیابانی و موسیقی سنتی در شب های سمنان که به مدت ۷ شب در سمنان برپا می‌شود، گفت: برنامه موسیقی سنتی از شنبه چهارم تیر ماه ساعت۲۰:۳۰ در پارک سوکان آغاز و ۶ شب دیگر این جشنواره درپارک شقایق، میدان امام خیابان شریعتی،پارک آبشار،پارک ۱۷ شهریور و خیابان امام برپا می‌شود.

او از برگزاری اجرای نمایش خیابانی در پنج شنبه نهم تیر ماه در سمنان خبر داد و گفت: این برنامه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در پارک شقایق اجرا می‌شود.

نجم با اشاره به اینکه تئاتر خیابانی یكی از بهترین نمونه های تئاتری است، افزود: درنمایش خیابانی، بازیگران و تولید كنندگان آن بی واسطه با مردم رودرو می شوند و ابزار آن، محیط كوچه و بازار است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ضمن دعوت از تمام شهروندان سمنانی برای حضور در این برنامه ها ادامه داد: موسیقی سنتی درتاریخ دوشنبه سیزدهم تیر ماه در خیابان امام میدان شریعتی برگزار می شود.

امیر نجم از برگزاری اجرای نمایش طنز به مناسبت گرامیداشت عید سعید قربان در تاریخ شنبه ۱۸ تیر ماه ساعت ۲۱:۰۰ در پارک آبشار خبر داد و خاطر نشان کرد: نمایش خیابانی به مناسبت اعیاد دهه ولایت در سه شنبه ۲۱ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ در پارک سوکان در راستای نشاط اجتماعی شهروندان تدارک دیده شده است.

وی در ادامه با اعلام اینکه به مناسبت گرامیداشت روز مباهله برنامه نقالی در روز شنبه اول مرداد ماه ساعت ۱۹:۰۰ در خیابان امام اجرا خواهد شد، تصریح کرد: نقالی در شکل‌گیری شخصیت افراد بسیار تاثیرگذار است و می‌تواند به کودک، جوان و نوجوان اعتماد به نفس لازم را بدهد.