اجرای طرح های زیباسازی در فضای سبز شهر سمنان

  • ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • ۳۸۶ بازدید

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد:

اجرای طرح های زیباسازی در فضای سبز شهر سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس‌ سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت؛ در راستای زیبا سازی منظر شهری شهر سمنان، عملیات اجرای طرح های زیباسازی در رفیوژ میانی بلوار قدس ، بلوار گلستان شرقی، میدان استاندارد و لچکی ضلع جنوبی ، میدان پدران آسمانی، لچکی میدان الغدیر، لچکی میدان حضرت علی اکبر و … با استفاده از گزینه های مناسب برای زیباسازی این مکان ها ، در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

سید محمد قاسمی افزود؛ در این طرح اکیپ اجرایی این سازمان با استفاده از قلوه سنگها، شن های رنگی و کاشت گونه های سازگار با شرایط اقلیمی شهر سمنان را اجرا می کنند.

وی در ادامه گفت؛ توجه به توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر، احداث و بهسازی پارک‌ها و بوستان ها در مناطق کم برخوردار در دستور کار این سازمان می باشد.

قاسمی در پایان گفت؛ بلوارهای اصلی از مهم ترین فضاهای ترافیکی، هر شهر است که از نظر عبور و مرور وسایل نقلیه، و هم از نظر زیبایی منظر شهری اهمیت بسیار زیادی دارند و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان با تلاش همه جانبه خود به دنبال داشتن شهری زیبا و با نشاط و جلب رضایت حداکثری شهروندان گرامی از عملکرد این سازمان و مجموعه شهرداری سمنان می باشد.