اجرای طرح جامع در ۵ هزار هکتار از اراضی سمنان

  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
  • ۹۷۴ بازدید

شهردار سمنان مطرح کرد:

اجرای طرح جامع در ۵ هزار هکتار از اراضی سمنان

شهردار سمنان با بیان اینکه طرح جامع خدمات شهری در پنج هزار هکتار از محدوده این شهر اجرای می‌شود، گفت: این در حالی است که محدوده شهری قانونی سمنان دو هزار و ۵۰۰ هکتار است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از ایمنا، سیدمحمد ناظم رضوی در آئین افتتاح شهرداری منطقه سه سمنان با بیان اینکه محدوده قانونی شهر سمنان برای اجرای طرح جامع خدمات شهری دو هزار و ۵۰۰ هکتار است، اظهار کرد: این در حالی است که طرح خدمات جامع شهری شهرداری سمنان در پنج هزار هکتار محدوده شهر سمنان اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه حفظ باغات شهر سمنان، احیا باغ‌راه‌ها و جلوگیری از توسعه سکونتی در این مناطق از سیاست‌های کاری و برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری سمنان است، افزود: تشکیل منطقه و ساختار جدید، سرعت، کیفیت و دقت خدمات‌رسانی را افزایش می‌دهد.

شهردار سمنان با بیان اینکه با راه‌اندازی این شهرداری و تشکیل منطقه جدید، شاهد ارتقای کیفیت، دقت، سرعت و کمیت خدمات‌رسانی و فعالیت‌های شهری به مردم خواهیم بود، تصریح کرد: شهر سمنان به دلیل اینکه در فاصله بسیار کوتاهی با دو شهرستان مهدی‌شهر و سرخه در همسایگی قرار دارد، جمعیت شناور بسیاری را در طول روز در خود جای می‌دهد.

ناظم‌رضوی با تأکید بر اینکه شهرداری سمنان به نیروهای کیفی و مؤثر در خدمات‌رسانی بهتر نیازمند است، یادآور شد: افزایش سرعت خدمات‌رسانی در مباحث مرتبط با شهر الکترونیک، صدور پروانه‌ها و روان‌سازی مراجعات مردم در خصوص امور شهری از رسالت‌های اصلی شهرداری است.