اجرای طرح بازرسی از ناوگان تاکسی شهری

  • ۵ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۹۹ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان اعلام کرد:

اجرای طرح بازرسی از ناوگان تاکسی شهری

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان از آغاز طرح بازرسی ناوگان تاکسی شهری خبرداد و گفت : بازرسین سازمان به همراه پلیس راهور و نماینده سازمان تعزیرات حکومتی استان در دو نوبت صبح و بعدازظهر نسبت به کنترل و نظارت بر عملکرد تاکسی ها به خصوص نظارت بر عدم افزایش نرخ کرایه فعالیت می‌نمایند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از کاشی سرپرست سازمان به موجب طرح اصلاح قیمت بنزین و به طبع آن سهمیه بندی بنزین و همچنین جهت جلوگیری از هر گونه بی نظمی در افزایش نرخ کرایه این طرح اجرائی شده است و نمایندگان سازمان و پلیس راهور نسبت به اعمال قانون و جریمه متخلفین در این حوزه انجام وظیفه می نمایند .

کاشی در ادامه نسبت به تعیین تکلیف رانندگان متخلف افزود : رانندگان خاطی در خصوص افزایش کرایه ضمن اعمال قانون به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی و در آنجا با تشکیل پرونده نسبت به انجام مراحل قانونی دگر با آنها برخورد می گردد.

در پایان مجید کاشی از شهروندان خواست تا در صورت هر گونه تخلفی در سرویس دهی ناوگان تاکسی شهری مراتب را به بازرسین مستقر در سطح شهر و یا با شماره تلفن گویای ۱۳۳ داخلی ۱۶ واحد رسیدگی به شکایات مردمی در میان گذارند.