اجرای بوستان همیاران منابع طبیعی تا کف فرش بلوار شهید هاشمیان

  • ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
  • ۲۱ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه سه گزارش داد:

اجرای بوستان همیاران منابع طبیعی تا کف فرش بلوار شهید هاشمیان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان،پروژه بوستان همیاران منابع طبیعی در قالب تفاهم نامه فی مابین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان و شهرداری سمنان به منظور زیبا سازی سیما و منظر شهری و همزمان با پروژه ساماندهی و پیاده رو سازی در بلوار شهید هاشمیان و جهت رفاه حال همشهریان عزیز ، زائرین ،مسافرین و همچنین استفاده بهینه از فضاهای شهری از سال گذشته آغاز و تاکنون نیز ادامه دارد.

سطح اشغال بوستان همیاران منابع طبیعی ۸۳۰ متر مربع و پیاده رو سازی به میزان ۲۰۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۸/۳۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه سه انجام گردید.

در این راستا با مشارکت مجمع خیرین شهر ساز سمنان و شهرداری منطقه سه نسبت به تهیه و تامین ۲۰ پایه و سرچراغ روشنایی شهری با اعتباری بالغ بر ۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال اقدام گردید .

شهرداری منطقه سه پس از فراهم نمودن بستر های نصب و اجرای شبکه روشنایی از جمله خرید و کابل کشی ، اجرای فونداسیون برای هر پایه چراغ و … نسبت به نصب و اجرای شبکه روشنایی شهری اقدام نمود و این مسیر برای حضور میهمانان نوروزی و همشهریان عزیز آماده بهره برداری می باشد.

شایان ذکر است پایه و سر چراغ های مذکور در بلوار شهید هاشمیان و میدان شهید هاشمی نژاد نصب و اجرا شده است.