اجرای انتقال شبکه برق به شهرک بازیافت در فاز دوم انجام گرفت

  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۵۴۳ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد:

اجرای انتقال شبکه برق به شهرک بازیافت در فاز دوم انجام گرفت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اجرای انتقال شبکه برق به شهرک بیست هکتاری بازیافت در فاز دوم ساخت انبارهای ضایعاتی پسماند خشک خبرداد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبرگفت: طی توافقات صورت گرفته و هماهنگی های لازم با اداره شبکه توزیع برق شهرستان سمنان ، عملیات انتقال شبکه برق پس ازاجرای فندانسیون و پایه گذاری ۱۰عدد تیربرق و ۱۰عدد چراغ کابل کشی را به طول ۱۹۰متر با حضور متخصصین و تکنسین اداره برق به مرحله اجرا در آورد.

وی ادامه افزود: این عملیات اجرائی در فاز دوم احداث انبارهای ضایعاتی به تعداد۳۰ پلاک در مساحت ۲۴۰۰۰ مترمربع بهمراه عملیات جدولکشی معابر جدید شهرک ،انتقال شبکه آب و برق با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال دارای پیشرفت ۸۰درصدی می باشد.

این مقام مسئول در پایان ضمن قدردانی از نیروهای خدوم اداره توزیع شبکه برق شهرستان سمنان خاطر نشان کرد: افزایش ولتاژ یک عدد ترانسفورماتور جهت تأمین روشنایی شهرک و توزیع شبکه برق به انبارهای ضایعاتی در فاز دوم نیز انجام شد و انتقال شبکه آب و اجرای فاضلاب در فاز دوم شهرک از برنامه های آتی این سازمان است که در حال پیگیری های لازم از سوی مدیریت شهرک می باشد.