اجراییات شهرداری برون سپاری شد.

  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
  • ۴۳۹ بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان؛

اجراییات شهرداری برون سپاری شد.

در راستای حفظ امنیت و بهبود عملکرد شهری، اجراییات شهرداری برون سپاری شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از برون سپاری واحد اجراییات خدمات شهری در حوزه‌های رفع سد معبر ناشی از واحد های صنفی سطح شهر، خودروهای بار فروش، دست فروشان و فروشندگان دوره گرد خبر داد.

جواد نجاریانی به اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: این اقدام به منظور حفظ نظم و امنیت شهری، افزایش کنترل و نظارت بر تخلفات شهری و اعتلای حقوق شهروندی صورت پذیرفته است.

وی تصریح کرد: زیر ساخت های لازم به جهت پشتیبانی از فعالیت‌های اقتصادی شهر در قالب برپایی شب بازار و روز بازارهای مستقر در محلات مختلف و ساماندهی وانت بارهای سیار در نقاط مجاز معرفی شده فراهم شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان اضافه کرد اگر بتوان تصدی‌های قابل واگذاری شهرداری را واگذار کرد به طور قطع سرعت و کیفیت خدمات افزایش می‌یابد و از سوی دیگر نیز از مبلغ کاهش هزینه خدمات می توان در بخشهای دیگر استفاده نمود .

وی از شهروندان درخواست کرد جهت انعکاس تخلفات حوزه سد معبر با سامانه ۱۳۷ شهرداری همکاری نمایند.

شایان ذکر است نقاط مجاز معرفی شده شامل ۸ نقطه در سطح شهر ( جنب میدان امام حسن، پارکینگ روبروی صدا سیما، پارکینگ جنب پارک شهروند، بوستان پرستار روبروی بیمارستان امیرالمونین (ع) و… می باشد.