اتمام عملیات انتقال گاز طبیعی شهری به شهرک بازیافت

  • ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • ۳۹۲ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد:

اتمام عملیات انتقال گاز طبیعی شهری به شهرک بازیافت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اتمام عملیات انتقال گاز طبیعی شهری به شهرک بیست هکتاری بازیافت خبر داد.

مجتبی اعوانی در تشریح این خبر گفت: پس از پیگیری های لازم و تهیه و تنظیم نقشه مسیرهای انتقال لوله های گاز در شهرک بازیافت و امضای قرارداد اجرای انتقال گاز طبیعی شهری فی مابین اداره گاز استان سمنان و سازمان مدیریت پسماند، عملیات حفاری ولوله کشی به طول۳۰۰۰متر و جاگذاری ۵۹ المک برای انبارداران به پایان رسید.

وی در ادامه افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال معادل یک میلیارد تومان با هدف خدمات دهی بهینه و جلب رضایت و ترغیب انبارداران ضایعات در شهرک بازیافت که موجبات رونق اقتصادی واشتغالزایی و جلوگیری از خارج شدن مواد بازیافتی خام از شهر فراهم می آورد ،در حال اجرا می باشد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: شهرک بازیافت در زمینی به مساحت ۲۰هکتار با قابلیت استقرار ۱۱۰ انبار ضایعات و صنایع شامل آهن آلات ، فلزات سنگین،پلاستیک،پت،کارتن و ضایعات کارخانجاتی فعال احداث شده که شامل انشعاب آب ،برق،فضای سبز، دو دستگاه باسکول ۵۰تنی تمام اتوماتیک ، دستگاه ATM،دوربین مداربسته، استقرار یک دستگاه خودرو آتش نشانی در آشیانه و ۵ واحد تجاری ،۲۰انبار پیش ساز جهت اجاره و ساختمان اداری و نگهبانی است.