اتمام عملیات آبنمای بوستان ملت

  • ۱۸ شهریور ۱۴۰۰
  • ۲۵۶ بازدید

مدیر شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

اتمام عملیات آبنمای بوستان ملت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،عباس بابایی مدیر شهرداری منطقه یک سمنان با بیان این که یکی از مولفه هایی که می تواند سیما و منظر شهری را برای شهروندان مطلوب نماید بهره گیری از عناصر طبیعت است، افزود: ذات زندگی انسان پیوند ناگسستنی با این عناصر دارد.

بابایی ادامه داد: امروزه شهرها به فضاهايی آرام نياز دارند تا بتوانند حس مطلوبی را در شهروندان در حين عبور و مرورهای روزانه‏‌شان ایجاد کنند، و از طرفی آبنماها از لحاظ شاخص‌های بصری می‏ تواند در منظرسازی محيط و ارتقای هويت آن مؤثر باشد.

وی با اشاره به اهمیت تاثیر آبنما ها در سیمای بصری شهر، گفت: با هدف افزایش زیبایی ها در سطح حوزه منطقه یک مساله بهسازی و بازسازی آبنماهای میدان هاو بوستان های سطح منطقه در دستور کار این منطقه قرار گرفته و تاکنون آبنمای بوستان ملت واقع در میدان امام خمینی(ره) مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مدیر منطقه یک در پایان بیان کرد: سطح منطقه یک شهرداری سمنان جزو مراکز پر تراکم جمعیتی است و بهسازی و راه اندازی آبنما در آن می تواند به تلطیف فضای شهر و ارتقاء نشاط و شادابی و آرامش روانی شهروندان کمک نماید.