ابلاغ نرخنامه سال ۹۹ به رانندگان تاکسی شهر سمنان

  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۱۵۱۸ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد؛

ابلاغ نرخنامه سال ۹۹ به رانندگان تاکسی شهر سمنان

ابلاغ نرخنامه سال ۹۹ به رانندگان تاکسی شهر سمنان نرخنامه سال ۹۹ به رانندگان تاکسی شهر سمنان ابلاغ شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، نرخ‌های جدید به تصویب شورای اسلامی شهر سمنان و تائید فرمانداری رسیده و مقدمات نصب در تاکسی ها جهت مشاهده و اطلاع مسافرین انجام شده است.

مجید کاشی ، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان با اعلام این خبر افزود : افزایش هر گونه نرخ کرایه تاکسی بر خلاف نرخ مصوب بی قانونی است و مسافران باید بر اساس برچسب کرایه نصب شده بر روی شیشه تاکسی نرخ کرایه خود را بدانند و پرداخت کنند.

کاشی با اشاره به اینکه رانندگان تاکسی ملزم به نصب نرخنامه جدید در شیشه تاکسی هستند گفت: با استقرار بازرسان در میادین شهر در صورت عدم اقدام رانندگان در این خصوص ، تخلف محسوب شده و راننده جریمه خواهد شد.

وی افزود : با توجه به تاکید مسئولان ذیربط بر رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی، توسعه پرداخت الکترونیک کرایه در سال ۹۹ در دستور کار تاکسی های سمنان قرار داشته و پرداخت الکترونیک در کلیه تاکسی های شهری صورت می گیرد .

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خاطر نشان کرد شهروندان عزیز سمنانی در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا شکایت از رانندگان تاکسی علاوه بر مراجعه حضوری، می توانند با شماره تلفن سه رقمی ۱۳۳ تماس حاصل نمایند.