آیین تجلیل از فعالان جزء خوانی قرآن کریم ماه مبارک رمضان در سمنان برگزار شد

  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
  • ۴۵۸ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

آیین تجلیل از فعالان جزء خوانی قرآن کریم ماه مبارک رمضان در سمنان برگزار شد

در مراسمی از ۱۳ دانش آموز قاری جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: در این آیین از فعالان جزء خوانی قرآن ماه مبارک رمضان با حضور شهردار سمنان،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان، سرپرست فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان در سالن جلسات شهرداری سمنان تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

محمود رضا دارایی در ادامه با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان آیین جزء خوانی قرآن کریم توسط دانش آموزان به روش ترتیل به صورت روزانه در مسجد حضرت ابراهیم”ع” قرائت می شد، اظهار داشت: این آیین در بستر شبکه شاد با قرائت قاریان برتر دانش آموز پخش شد.

وی افزود: در این مراسم از ۱۳ نفر از فعالان جزءخوانی قرآن کریم مصطفی کیکاووسی، محمد یزدانی ،ابراهیم یونسیان، محسن یعقوبی، امین سبحانی، علی محمدیان، سید حسن سادات نژاد، محمد رضا هادی نژاد، محمد مهدی احسانی، امین کرکه آبادی، محمد تقی سعدالدین،رضا خالصی پور و علیرضا رمضان پور با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شدند.

دارایی خاطر نشان کرد: این مراسم با هدف ترغیب جوانان و نوجوانان جهت حضور در برنامه های قرآنی و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های قرآنی برگزار شد.