آموزش شهروندی سلامت در رادیو شهر شهرداری سمنان

  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۲۰ بازدید

سرپرست مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان گفت:

آموزش شهروندی سلامت در رادیو شهر شهرداری سمنان

سرپرست مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان گفت: به منظور ارتقاء سطح سلامت شهروندان و سطح آموزه های مورد نیاز زندگی شهری ، پادکست های آموزشی با همراهی رادیو شهر همزمان با اوقات فراغت شهروندان تهیه می شود .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محسن مظاهری با اعلام این خبر گفت : با تفاهم نامه منعقد شده با مرکز بهداشت شهرستان سمنان ، کلینیک مهد کرامت ، کلینیک امام رضا (ع) و دانشگاه علوم پزشکی سمنان ، این مرکز با همراهی رادیو شهر شهرداری تولید پادکست های آموزشی در موضوعات مختلف مشاوره ، تغذیه ، درمان ، طب سنتی را آغاز نموده است .

مظاهری با تاکید به استفاده از کارشناسان و پزشکان متخصص مراکز فوق در برنامه سازی ادامه داد : این پادکست های آموزشی بصورت هفتگی و با عنوان سه شنبه های سلامت ، در فضای مجازی در اختیار شهروندان قرار می گیرد .

وی با اشاره به فعالیت های مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان در زمینه های متعدد آموزشی و فرهنگی، افزود: آموزش های مستمر در حوزه های تغذیه، رواشناسی و سایر حوزه های سلامت محور، همواره در دستور کار شهرداری قرار داشته تا بتوانیم نگاه شهروندان را به حوزه سلامت جسم و روان تقویت کنیم .

مظاهری تصریح کرد: پیشگیری از ابتلا و رعایت بهداشت می تواند کمک بسیاری در بهبود جسم و روان و جلوگیری شیوع بیماری ها داشته باشد.