آموزش ایمنی کودکان دبستانی همراه با کاروان شادی زنگ انقلاب

  • ۲۶ بهمن ۱۴۰۱
  • ۳۱ بازدید

مسئول آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

آموزش ایمنی کودکان دبستانی همراه با کاروان شادی زنگ انقلاب

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مسئول آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از آموزش کودکان دبستانی همزمان با اجرای برنامه های شاد کاروان شادی زنگ انقلاب خبر داد.

رضا خادمیان در این باره گفت : با تعامل صورت گرفته با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان همزمان با اجرای برنامه های شاد در دبستان های شهر سمنان در دهه مبارک فجر گروه آموزشی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان نیز با حضور در مدارس ابتدایی نسبت به آموزش ایمنی و جلوگیری از خطرات احتمالی به کودکان اقدام کردند.

وی اضافه کرد : آموزش نکات ایمنی به کودکان و خانواده ها از دیرباز در دستور کار واحد آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان قرار داشته و تاکنون نیز ادامه دارد.

خادمیان افزود : با توجه به اهمیت آموزش در سنین کودکی که می تواند بازخورد بسیار بالایی را در آینده داشته باشد ، مدیران مدارس ابتدایی در شهر سمنان می توانند با هماهنگی اداره آموزش و پرورش درخواست خود را کتبا به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان اعلام دارند تا کماکان و طبق روال گذشته تیم آموزشی این سازمان با افتخار در مدارس شما حضور پیدا کنند.