آغاز مسابقات والیبال بانوان جام رمضان در سمنان

  • ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ۱۵۴ بازدید

مسئول برگزاری مسابقات در گفتگو با خبرنگار ایمنا با اعلام این خبر گفت :

آغاز مسابقات والیبال بانوان جام رمضان در سمنان

مسابقات والیبال بانوان جام رمضان ، به‌همت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان در سالن شهیده زهرا همتیان مجموعه فرهنگی بانوی شهر آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سیما روشنایی ، مسئول برگزاری مسابقات در گفتگو با خبرنگار ایمنا با اعلام این خبر گفت : توسعه فعالیت‌های ورزشی در هر رده سنی موجب ارتقای نشاط اجتماعی و افزایش سلامت عمومی شهروندان و بخصوص بانوان می شود که این مهم همواره در دستور کار اداره ورزش بانوان سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی قرار دارد .

روشنایی با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال بانوان جام رمضان گفت : این مسابقات با حضور ۱۳ تیم از بانوان شهرهای سمنان و مهدیشهر به ‌همت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان و با مشارکت هیئت والیبال شهرستان در سالن شهیده زهرا همتیان مجموعه فرهنگی بانوی شهر شهرداری آغاز شد.

وی گفت : این مسابقات در رده های سنی آزاد و به صورت دوره ایی برگزار شده و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد .

مدیر ورزش بانوان سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان با تاکید بر به تأثیر برگزاری این مسابقات و برنامه های ورزشی در ترویج روحیه نشاط و شادابی بانوان افزود: مسابقه تنیس روی میز جام رمضان نیز هفته آینده برای بانوان شهر برگزار می شود .