آغاز مرحله دوم غربالگری سلامت کارکنان شهرداری سمنان

  • ۲۶ آبان ۱۳۹۹
  • ۸۰۱ بازدید

سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان از آغازمرحله دوم طرح غربالگری سلامت کارکنان شهرداری سمنان خبر داد .
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محسن مظاهری سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان با اعلام این خبر گفت: شهرداری سمنان از ابتدای شیوع ویروس کرونا با ارائه بسته های مواد ضدعفونی و توصیه های بهداشتی به کارکنان، خدماتی را در راستای کمک به کاهش آثار شیوع این ویروس ارائه کرده است .
مظاهری افزود : با آغاز به کار مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان طرح پایش سلامت کارکنان در دستور کار قرار گرفت وتاکنون برای ۳۰۰ نفر از پرسنل شهرداری پرونده سلامت تشکیل شده است .
وی با اشاره به نتایج ارزیابی مرحله اول غربالگری افزود : در مرحله اول این طرح که با همکاری مرکز بهداشت شهرستان در شهریور ماه انجام شد میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط کارکنان مناطق سه گانه و سازمان ها پایش شد و مشخص شد بالاترین میزان رعایت پروتکل‌ها در آنها انجام شده که از این رو با توجه به اهمیت اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی، لازم است شهروندان نیز در مراجعه به این سازمان ،این مهم را مورد توجه قرار دهند .
سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان از آغاز مرحله دوم غربالگری سلامت کارکنان شهرداری سمنان خبر داد و گفت: در مرحله دوم غربالگری سلامت ، میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی فردی و سازمانی کارکنان و همچنین علایم احتمالی آلودگی به ویروس کرونا مورد ارزیابی قرار می گیرد .