“آغاز فاز دوم جداره سازی خیابان امام خمینی (ره) “

  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸
  • ۹۲۴ بازدید

مدیر بافت تاریخی شهرداری سمنان خبر داد؛

“آغاز فاز دوم جداره سازی خیابان امام خمینی (ره) ”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر بافت تاریخی شهرداری سمنان از آغاز فاز دوم جداره سازی خیابان امام خمینی (ره) خبر داد.

سعید پرسا با بیان اینکه خیابان امام خمینی(ره) به عنوان اصلی ترین مرکز تجاری و یکی از تاریخی ترین اماکن شهر سمنان است، گفت: با اجرای طرح جداره سازی، کف سازی و پیاده محور کردن خیابان امام خمینی، به یکی از زیباترین اماکن شهر سمنان مبدل خواهد شد.

وی تصریح کرد : فاز اول جداره سازی خیابان امام از سمت چهار راه مازندران تا پاساژ مهرگان بر روی دیواره ۸ باب مغازه انجام شد که با همکاری و همراهی کسبه همراه بود، برای این طرح تا کنون ۳ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

پرسا افزود: فاز دوم آن نیز از پاساژ مهرگان تا میدان شریعتی در جبهه شمال و جنوب آغاز شده است.

پرسا با اشاره به اهمیت همکاری کسبه ی خیابان امام خمینی (ره) در اجرای این طرح، اظهار داشت: جداره سازی در راستای طرح پیاده محور کردن خیابان امام صورت می گیرد و هر چه قدر همراهی و همکاری کسبه بیشتر باشد، طرح با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

وی ضمن تشکر از کسبه بابت همکاری های لازم در اجرای این پروژه گفت: امیدواریم با همکاری کسبه تا پایان سال شاهد بهره برداری از طرح پیاده راه کردن خیابان امام باشیم و پس از صدور مجوز شورای ترافیک شهرستان سمنان، این طرح به بهره برداری برسد.