آغاز شمارش معکوس جهت شرکت در مسابقات دوچرخه سواری

  • ۶ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۶۶ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

آغاز شمارش معکوس جهت شرکت در مسابقات دوچرخه سواری

مسابقات دوچرخه سواری ویژه بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سمنان برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقات دوچرخه سواری ویژه بانوان در سمنان خبر داد.

عباس بابایی با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سمنان برپا می شود، اظهار داشت: این مسابقات با هدف توجه به ورزش بانوان، ویژه بانوان پنج شنبه هفتم آذر ماه ساعت ۱۰ صبح در تمامی رده های سنی در استادیوم ۱۵ هزار نفری ولایت برگزار می شود.

وی در ادامه عنوان کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت شرکت در این مسابقات می توانند با شماره ۰۹۱۲۵۳۱۵۶۶۰ تماس گرفته و ثبت‌نام کنند.

بابایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان در دستور کار قرار داده است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت: زنان نیمی از اعضای جامعه را تشکیل می‌دهند و نقش‌های مادری و همسری نیز دارند و سلامت آنها باید جدی گرفته شده و گام‌های اساسی در راه توسعه ورزش در بین این قشر تأثیرگذار برداشته شود تا در سایه توسعه سلامت زنان، خانواده‌ها نیز به سمت آرامش و آسودگی و شادابی سوق داده شوند.

عباس بابایی در پایان خاطر نشان کرد؛ این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان و هیئت ورزش های سه گانه شهرستان سمنان برگزار می شود.

شایان ذکر است: داشتن بیمه ورزشی و دوچرخه الزامی است.