“آغاز بکار اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، فضای سبز و حمل و نقل عمومی”

  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۹۳ بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان:

“آغاز بکار اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، فضای سبز و حمل و نقل عمومی”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از آغاز بکار اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، فضای سبز و حمل و نقل عمومی خبر داد.

جواد نجاریانی گفت: این نمایشگاه با همت سازمان همیاری شهرداریهای استان و با همکاری سازمانهای مرتبط شهرداری از جمله سازمان سیما و منظر فضای سبز، سازمان پسماند، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، و سازمان اتش نشانی و معاونت خدمات شهری در خصوص ارائه توانمندی های موجود که در سطح استان سمنان قرار دارد را در معرض دید عموم مردم قرار گرفته است.

وی افزود: در راستای حمایت از محصولات داخلی که در مرکز استان نیز تولید می شود باید بستر کار را برای حمایت از این عزیزان فراهم کرد تا از پتانسیل هایی از جمله روشنایی، نورپردازی، وسایل پلی اتیلن و بازی بهره برد.

نجاریانی اظهار داشت: به دلیل ترغیب حمایت از تولید کننده داخلی و چنانچه این نمایشگاه مورد استقبال عموم مردم قرار گیرد در سالهای آینده نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، فضای سبز و حمل و نقل عمومی ۱۲ تا ۱۵ آذر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، جنب گمرک استان سمنان برپاست.