” آغاز احداث سردرب پارک سیمرغ “

  • ۱۲ دی ۱۳۹۸
  • ۱۳۶۴ بازدید

معاون امورفنی و زیربنایی شهرداری سمنان خبر داد:

” آغاز احداث سردرب پارک سیمرغ ”

عبداله زاده معاون امور فنی و زیر بنایی شهرداری سمنان از خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، معاون فنی و زیربنایی از آغاز پروژه احداث سردرب پارک سیمرغ خبر داد.

حسن عبداله زاده افزود: پروژه احداث سردرب پارک سیمرغ که الهام گرفته از یک طرح کودکانه است با مساحت ۷۰۰ متر مربع و برآورد حدود ۲۰ میلیارد ریال در حال حاضر در مرحله اجرای فونداسیون می باشد.

وی گفت : پروژه سردرب سیمرغ به منظور زیبا سازی و جلب توجه مسافرین عبوری حرم مطهر و همچنین محل امن و محیط آرامش و استراحت در محدوده شهربازی سیمرغ می باشد.

عبداله زاده افزود: با لحاظ قراردادن محدودیت های فیزیکی مثل موقعیت مکانی و نیز اجتماعی مانند ایمنی در زیبایی شناسی و البته اقتصادی مانند هزینه های احداث و نگهداری و بهره برداری از آن سعی شده است طرح تهیه شده کاملاً مطابق با نیازسنجی بومی و فرهنگی شهر و متناسب با شهر دوستدار کودک باشد.

عبداله زاده خاطر نشان کرد: در طرح بهسازی و اجرای سردرب این پارک ، واحدهای تجاری با مساحت ۷۰۰ مترمربع نیز پیش بینی شده است . وجود تجاری های اطراف سردرب ،دسترسی مسافرین محترم و شهروندان به خدمات مد نظر این شهرداری را سهل و آسان خواهد کرد.

گفتنی است پارک سیمرغ با توجه به در نظر گرفتن امکانات متنوع و فضاهایی چون شهربازی ،پارک بانوان ،سالن آمفی تاتر و مکانهای اقامتی و…. این ظرفیت را جهت استقبال خوب شهروندان همراه دارد .