آسفالت ریزی معابر شهری با رعایت نیازهای محله ای

  • ۱۷ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۴۲ بازدید

شهردار سمنان مطرح کرد:

آسفالت ریزی معابر شهری با رعایت نیازهای محله ای

شهردار سمنان گفت : آسفالت ریزی معابر، طبق برنامه ریزی و نیازسنجی های انجام یافته با رعایت عدالت اجتماعی اجرا شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان گفت : اولویت کاری شهرداری در راستای استقبال از بهار و تا پایان سال جاری، استفاده حداکثری از منابع مالی تخصیص یافته در بودجه برای زیرسازی، آسفالت، ترمیم و روکش آسفالت معابر شهری است.

مرتضی نژاد افزود: توجه به کیفیت معابر به عنوان شریان‌های اصلی شهر تاثیر بسزایی در هدایت و کنترل ترافیک شهر خواهد داشت، از این رو بهسازی و نوسازی معابر جهت تامین رفاه شهروندان، بسیار مهم و ضروری است.

به گفته وی درحال حاضر فینیشر و اکیپ های آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری و معاونت فنی و امور زیربنایی در مناطق سه گانه شهری مشغول به کار هستند و به منظور رفاه حال مردم و مدیریت زمان ، سعی می شود تا از تجهیزات بخش خصوصی نیز برای آسفالت خیابانها و معابر اصلی استفاده شود.

وی با بیان اینکه تا پایان سال ۴۰۰۰ تن آسفالت برای ساماندهی معابر توزیع خواهد شد، اظهار داشت: آسفالت ریزی معابر، طبق برنامه ریزی و نیازسنجی های انجام یافته با رعایت عدالت اجتماعی اجرا شود.

شهردار سمنان خاطرنشان کرد : ارتقای کیفیت آسفالت و روکش معابر و خیابانهای اصلی و فرعی ، به عنوان یکی از معیارهای اثرگذار بر کیفیت زندگی شهروندان و از مسائل دخیل بر رضایتمندی عملکرد شهرداری محسوب می شود و شهرداری سمنان این موضوع را به عنوان یکی از اولویت های خدمت رسانی در برنامه های اجرایی و عمرانی خود قرار می دهد تا در جهت رفع مشکلات و معضلات شهروندان در زمینه کیفیت معابر شهری گام بردارد.