“آرمین ۱۴ ساله آتشنشان افتخاری شد”

  • ۲۰ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۱۷ بازدید

“آرمین ۱۴ ساله آتشنشان افتخاری شد”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، صبح امروز با همکاری سازمان آتش نشانی و معاون شهرسازی و معماری شهرداری سمنان در حمایت از شعار سمنان شهر دوستدار کودک، آرمین ۱۴ ساله لباس آتش نشان برتن کرد و به عنوان آتش نشان افتخاری به این نام مزین شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: سازمان آتش نشانی حدود ۳ سال است در راستای آموزش و پیشگیری جامعه هدف خود را کودکان و مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی و متوسطه قرار داده است و بازخور آموزش در این راستا را عینا مشاهده کردیم.

سعید اسماعیل پور اظهار داشت: توجه به اینکه در چند سال اخیر جمعیت شهری و ساخت و ساز افزایش پیدا کرده اما آمار ثابتی را طی می کنیم هرچند که این آمار برایمان رضایت بخش نیست و باید تلاش کنیم تا آمار خطرات را کاهش دهیم و امیدوارم روزی برسد که شاهد حوادث نباشیم.

وی افزود : تجربه نشان می دهد در بخش کودکان هرچقدر سرمایه گذاری کرده ایم نتایج بهتری را کسب می نماییم و جلوگیری از حوادث موفق تر خواهیم بود.

اسماعیل پور تصریح کرد : هر خانواده ای که کودک در آن هست در آن خانواده حادثه کمتر اتفاق می افتد.

در پایان رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان آرمین را به عنوان همکار آتش نشان معرفی کرد و گفت: به خود می بالیم که آتش نشانان کوچک همیار ما هستند و تلاش می کنند تا از حوادث جلوگیری نماییم.

گفتنی است آرمین به بیماری سرطان مبتلاست و آرزو دارد آتش نشان شود.